- A póló természetesen 100% pamut, de a gyártás során a korábbiaknál puhábbra készítik az anyagot (tanúsítom). Nagy betűkkel hirdetik hogy puhább az anyag (Softer Fabric!)
- Szintén a gyártás során valahogy elérik, hogy az anyag kevésbé zsugorodjon (Shrinks Less!)
- Megoldották hogy a póló nyaki része hosszas használat után sem hullámosodik, egyenletesen lapos marad. (Collar Stays Flat!)
- Nem varrnak címkét a póló nyakába, hogy ne irritálja a kedves vevőt. A szükséges információkat direktben a póló anyagára nyomtatják rá ott ahol a címke lenne, a kezelési útmutatóval együtt (meleg vizes mosás, közepes hőmérsékeltű vasalás stb.)
- Olyan csomagokba rakják össze a pólókat hogy az praktikus legyen a vásárlónak. Egy csomagban legyen annyi póló, amennyi egy hétre szükséges. Tehát árulnak 7 pólós csomagot és 5 pólósat (ha ezt a fajtát csak munkanapokon akarod viselni). Aztán ezt megvariálják azzal, hogy legyen a csomagodhoz tartalék pólód is, ezért árulnak 8 és 6 pólós csomagot.
- Ha már egy nejlon csomagba raknak ennyi trikót, olyanra gyártják a zacskót, hogy visszazárható legyen. Erre a tulajdonságra egy kis piros-fehér címke hívja fel külön a vásárló figyelmét. A visszazárhatóság utazáshoz praktikus lehet; ha veszel egy adag pólót és kinyitod a csomagot, az nem borul fehét pamuthalomként rád, hanem ki tudsz venni egy - egy trikót, majd visszazárod a zacskót.
- A gyártó cég a zacskóra rányomtatja, hogy még milyen fazonú trikókat és alsóneműket gyárt, így ha kerek nyakkivágás helyett V alakút akarsz, rögtön látod hogy az illető gyártótól van ilyen, csak jobban körül kell nézni a polcon.
- Mindezek mellett legyen olcsó a póló. Tehát megnéztem, hol gyártják, mert biztos nem az hazai, amerikai textilipari dolgozó bére a legalacsonyabb. Például azt amit végül megvettem, El Salvadorban készítették, de USA-ból származó anyagból.
Ma, január 6-dikán lenyűgöző 72 Fahrenheit azaz 22,2 Celsius fok volt napközben. Otthon is hagytam a pulóvert.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése